ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК

Друк постерів "бігборд "та "сітілайт", афіш, банерів, банерної сітки, наліпок, перфоплівки (One Way Vision), холстів, фотообоїв, фотографій.

Друк можливий трьох видів:

Сольвент:

Максимальна ширина друку до 3,2 м.

Готове зображення стійке без додаткових заходів до UV, вологи, пилу, механічних впливів. За рахунок розчинника фарба глибоко проникає до матеріалу, що підвищує стійкість до механічних пошкоджень фарбового шару. Недоліком цього виду друку є стійкий запах розчинника перші декілька днів.

Екосольвент:

Максимальна ширина друку 1,6 м.

Екосольвентний друк – це друк на основі екосольвентних чорнил, які є стійкі до вигорання на сонці протягом тривалого часу, та різних погодних умов. Екосольвент – це екологічний сольвент, який немає неприємного запаху, не токсичний. Продукція, надрукована на екосольвентному принтері може використовуватися як для зовнішьої, так і для внутрішньої реклами. Широкоформатний друк на основі екосольвентних чорнил завдяки малій крапці друку дає можливість якісно відтворювати дрібні деталі.

Пігментний:

Максимальна ширина друку 1,6 м.

Високоякісний дев’яти-фарбовий фотодрук, розширення 2880 точок. Мінімальний розмір друкуючої крапки дає можливість досягнути досконалої якості зображень для оформлення інтер’єру, друку фотографій, холстів, наліпок.